Architektonický ateliér založený v Praze 1995 se nejprve orientoval na interiérovou tvorbu,design nábytku a užitných předmětů.
Postupem času jsme naplnili vizi a nabídli klientům komplexní servis v oblasti výstavby všech typů pozemních staveb od studie-stavebního záměru po detailní interiery a přilehlou zeleň.

Do našeho portfolia patří projekty ve všech stupních od urbanistických a architektonických studií přes projekty pro územní a stavební řízení až po realizační projekty stavebních objektů, projekty interiérů ve všech fázích a návrhy okolní zeleně – zahrad, teras, parků. Samozřejmostí jsou navazující inženýrské služby s tím spojené – jednání se státní zprávou(povolení až po souhlas s užíváním ), organizace či součinnost při výběrových řízeních, příprava staveb, autorský či stavební dozor.

Nedílnou součástí našich služeb je realizace interiérů dle našich návrhů, které provádíme na klíč ve spolupráci s ověřenými řemeslníky a dodavateli.

 

TÝM

Radek Procházka

FA stavební Praha
OBOR ARCHITEKTURA POZEMNÍCH STAVEB

Aleš Černohorský

projektant pozemních staveb

Michaela Hemplová, Petra Procházková

administrace kanceláře

 

Jsme tým otevřených očí a duší,který vám bude naslouchat a utvářet vaše představy.

Klient je u nás chápán jako jeden z autorů návrhu a je nedílným členem týmu, který určuje směr návrhu za pomoci konzultací.